Son Yazılar
1982 senesinden beri başka hiçbir etkinlik düzenlemeyen ve bir albüm çıkarmayan İsveçli efsane müzik grubu Abba, 2017 senesi için yeni bir proje amacıyla yeniden bir araya geliyor

Abba Grubu Yıllar Sonra Bir Araya Geliyor

1982 senesinden beri başka hiçbir etkinlik düzenlemeyen ve bir albüm çıkarmayan İsveçli efsane müzik grubu Abba, 2017 senesi için yeni bir proje amacıyla yeniden bir araya geliyor.

Günümüz teknolojisinin kullanılacağı bu yeni proje, 34 senelik bir suskunluğu bozacak.

Müzik grubunun mevcut tarzı ve karakteristik özellikleri değiştirilmeden, yeni efektler ile klip çekimlerinin olacağı söylense de, albüm çalışmasına dair düşünülen projeler hakkında henüz çok net bir ifade bulunamadı. 80’lerde dağılması ile herkesi çok üzen Abba grubu, yeni nesil için farklı bir çalışma ile geçmiş ve geleceği birleştirici etkiler sağlayacak.

Daha önce Mamma Mia müzikalinde şarkıları ile duyulan Abba grubu, bu kez de günümüz etkinlikleri için bir çalışma sağlayacak. Birçok Amerikalı müzik grubunun menajerliğini üstlenmiş olan Simon Fuller, bu kez Abba için çalışmalarını gerçekleştirecek.

Grup ile yakın zamanda kendisinin gerçekleştirdiği bir toplantı sonucunda, çok heyecanlı olduğunu ve farklı etkinlikler için şimdiden çalışmalara başlandığını belirtti. Grubun üyeleri ise bu çalışma için birkaç sene öncesine kadar fikir projelerinin başladığını ifadelerine ekledi.

En son haziran ayında özel bir davet amacıyla grup üyeleri bir araya gelmiş ve sahne almışlardı. Bu konser sonrasında ise farklı projelerin sinyallerini verecek açıklamalara yer verseler de, henüz net bir bilgi yoktu. Ancak şimdi basın açıklaması ile yeni projeye dair ilk bilgiler verilmiş oldu.

Ayrıca Kontrol Et

NASA Dünya Benzeri Gezegen Buldu!

NASA Dünya Benzeri Gezegen Buldu!

Dünyadan çok uzakta olan ancak varlığı bilinen çok sayıda dünya benzeri gezegen bulunuyor. NASA Dünya’ya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir