Son Yazılar
albaraka-altin-hesabi
albaraka-altin-hesabi

Albaraka Karlı Altın Hesabı İle Yüksek Getiri İmkanı Sunuyor!

Yüzyıllardır birikim aracı olarak kullanılan altın, bizim toplumumuzda ise daha fazla önem atfedilen bir yatırım ve güven timsali olmuştur.

Son dönemde gerek altının onsunun değerlenmesi ve gerekse altının uluslararası piyasada işlem gördüğü “dolar” kurunun TL bazında aşırı değerlenmesi ile altının gramı tarihi zirvesini zorluyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası da giderek değerlenen altına vatandaşımızın yatırım hevesinden de hareketle “Altın Bankacılığı” uygulaması getirmiştir. Albaraka Karlı Altın Hesabı ile yüksek getiri imkanı sunuyor!

Albaraka Türk’ün Altın Bankacılığı kapsamında müşterilerine sunduğu karlı altın hesabında, altına yatırım yapmak isteyen müşterilere tercih ettikleri vadeye göre kazanç imkanı sunulmaktadır.

Bu sayede müşteriler hem altının gramının yükselmesinden kazanabilmekte hem de banka tarafından verilene kar paylaşım oranları sayesinde getiri elde edebilmektedirler.

Albaraka Karlı Altın Hesabı Kar Paylaşım Oranları!

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından müşterilere sunulan karlı altın hesabında birikim yapmak isteyen müşteriler; 1 ay vadeli tercihlerinde yüzde 20 kar paylaşımı alabileceklerdir. 3 ay, 6 ay ve 1 yıl vadeli tercihlerde ise bu oran yüzde 30 seviyesine yükselecektir.

Vatandaşın daha uzun vade tercih etmesi durumunda 1 yıl üzeri vadelerde müşteriye karlı altın hesabı kapsamında yüzde 50 kar paylaşım oranı önerilmektedir.

Karlı altın hesabı banka tarafından alınan karar neticesinde 1 ay vadeye kadar satın alınacak asgari 100 gram altın ile açılabilmektedir. 1 ay üzeri vadelerde bu miktar 50 grama inmektedir.

Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerinden bu hesap dahilinde hesap işletim ücreti tahsil etmemektedir. Bu sayede vatandaş ekstra külfetlerle de karşılaşmamaktadır.

Hesap kapsamında tercih edilebilecek azami vade süresi 1095 gün olarak belirlenmiştir. Müşteri hesabında biriktirilen 5 kg ve üzeri altınlar vade sonunda müşterinin talep etmesi durumunda 1 kg ve katları şeklinde fiziki olarak da müşteriye teslim edilebilmektedir.

Bununla birlikte dileyen müşteri birikimini nakde dönüştürerek de elde etme imkanına sahiptir.

Albaraka Türk Katılım Bankası Karlı altın hesabı banka şubelerinden açılabildiği gibi,  bankanın internet ve telefon bankacılığı aracılığı ile de açılabilmektedir.

Ayrıca Kontrol Et

Altın Alış Satışı İşlemlerinden Nasıl Maksimum Kar Elde Edilir?

Ekonomide her gün değişen dengelerin, konunun uzmanı olmayan kişiler için anlamlandırılması zor olmaktadır. Altının neden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir