Son Yazılar

Çocukla Yapılacak Kültürel Etkinlik: Oyuncak Müzesi

Çocukla Yapılacak Kültürel Etkinlik: Oyuncak Müzesi

Pek çok kişinin çocuk olmadığı halde ziyaret ettiği Oyuncak Müzesi anne ve babaların çocuklarını mutlaka götürdüğü yerlerden biri. Kadıköy’ün Göztepe semtinde bulunan şirin mi şirin bir müstakil konutun kullanıldığı bu mekanda restoran, etkinlik alanı, müze ve doğum günü kutlamalarıyla birçok etkinlik sunuyor.

 Bebek ve Küçük Çocuklara Aileli Aktiviteler

Aile ile birlikte yapılan yetenek geliştirici aktiviteler sayesinde çocuğunuzla keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Özellikle boyama, oyun kurma gibi birçok aktivite yapılan müzenin müze alanı, kafe alanı ve oyun alanı farklı.

Oyuncak Müzesi

Okul Çocuklarına Bireysel Etkinlikler

Okul çocuklarının kendi başlarına yapabilecekleri birçok aktivite bulunuyor. Boyama, oyuncak yapma ve daha birçok farklı aktivite yapılarak yararlanabileceğiniz Oyuncak Müzesi özellikle yaz sezonunda sakince gezilip, etkinliklere katılmanızı sağlıyor.

Okul Etkinlikleri

Okullarda yapılan birçok etkinlik arasında yerini alan ve okul gezilerinin rotasının çevrildiği bu küçük evde, çocukluğunuza dönerken çocuğunuzla çocuk olmanın keyfini de yaşayabileceksiniz. Özellikle tahta oyuncak boyama atölyesinde kendinize ve çocuğunuza harika bir gün hediye edebilirsiniz.

Her Yaştan Kişiye Yönelik Müze

Sadece çocuklar için değil, büyükler için de eğlenceli bir etkinlik olan Oyuncak Müzesi’nde siz de tarihin ilk oyuncaklarına tanıklık edecek, yeni şeyler keşfetmeye hazır çocuklarınız için keyifli bir gün planlayabileceksiniz.

Göztepe’de bulunan ve ulaşımı da oldukça kolay olan Oyuncak Müzesi, haftanın her günü ziyaretçi kabul ediyor ancak kredi kartı geçmediğini bilerek gitmeniz gerekiyor.

Ayrıca Kontrol Et

İş Bankasının Sermayesi ve Kuruluş Hikayesi

Türkiye'de bankacılık tanımı Osmanlı İmparatorluğu’nun çöküş dönemi ile başlar gelişimi bir buçuk yüzyılı aşkın bir evreyi kapsar. İlk yerli bankaların kuruluş ihtiyacının doğması ve ulusal boyutunun temelleri İkinci Meşrutiyet yıllarında atılmaya başlanmışsa da kurulan ilk serbest sermayeli bankaların kuruluş aşamasının gerçekleşmesi ulus devletin kuruluşu ile yaşıttır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir