Son Yazılar

En efsane filmlerin unutulmaz film müzikleri

Gerçek hikayelerden esinlenenlerden tutunda sadece yer aldığı film için yazılmış en unutulmaz film müziklerini sizler için listedik!  Bu unutulmaz film müzikleri ile unutamadığınız filmlerden kareler canlanacak gözlerinizin önünde!

Bu listemiz tamamen tarafımca hazırlanmış olup, sadece şahsı fikirlerimize dayanmaktadır. Sizler de en iyi film müzikleri listemize eklemek için yorum yazabilirsiniz.

  • JAMES BOND 007

İlk film müziğimiz hemen hemen tüm bond filmlerinde duyduğumuz James Bond 007 orijinal film müziğidir.

  • TITANIC – MY HEART WILL GO ON

Sinema hayranlarının en unutulmaz filmler arasına gözü kapalı yazacağı TITANIC filminin unutulmaz film müziği.

  • SCHINDLER LİSTESİ

Mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında yer alan SCHINDLER LİSTESİ filminin müziği.

  • REQUİEM FOR A DREAM ( BİR RÜYA İÇİN AĞIT )

Sizi farklı ufuklara götürecek harika senaryosu ve oyunculuğu “REQUİEM FOR A DREAM” en unutulmaz film müzikleri listemize giriyor. Film kadar müziği de çok güzeldir.

  • ROCKY ( EYE OF THE TIGER )

En iyi gaz veren müzikler listesinin başına koyabileceğimiz gibi asla vazgeçirmeyecek müzikler listesine de giren muhteşem müzik J EYE OF THE TIGER!

  • İYİ, KÖTÜ VE ÇİRKİN

Bu film müziği sizi bir kovboy hissine sokacak! Unutulmaz film müzikleri listemizde yer alan altıncı müzik İYİ, KÖTÜ VE ÇİRKİN film müziği.

  • GÖREVİMİZ TEHLİKE

En iyi aksiyon film müzikleri listesine de girebilecek kadar aksiyon moduna sokan sıradaki film müziğimi GÖREVİMİZ TEHLİKE film müziği.

BABA gibi film’e baba gibi müzik. Bence en iyi film müzikleri listemizin en iyi müziği olan THE GODFATHER film müziğidir.

Tüm sinema haberlerini, sinema ile ilgili makaleleri internet dergimizde görebilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

Haçlı Seferlerinin İslam Dünyasındaki Yankıları

Her seferinde Hristiyan aleminin başına bir balyoz gibi inen Haçlı Seferleri hem Türklerin cihada verdiği önemi gösterdi, hem İslam Aleminin gözünde Türklerin değerini ayrı bir yere taşıdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir