Geçmişten Gelen Cellat 15 Ocak’ta

Nurhan Işkın’ın Katilin Özrü kitabının çok beğenilmesi, devamının gelip gelmeyeceği konusunda merak uyandırmıştı. Yazarın büyük bir merakla beklenen yeni romanı Geçmişten Gelen Cellat 15 Ocak’ta piyasaya çıkıyor.

Tüm kitapçılarda bulunabilecek olan roman yine etkileyici bir sürükleyicilikle okuyuculardan tam not almayı bekliyor. Agatha Christie tarzında bir yazar olan yazarın özellikle genç okuyucu kitlesi dikkat çekiyor.

Nurhan Işkın Kimdir?

1969 yılında Almanya’da doğan Nurhan Işkın, özel bir şirkette çalışmasına rağmen polisiye romanlara ilgi duyduğu için kitap yazmaya başlamış.

İlk kitabının beğeni kazanmasının ardından devam niteliğinde olan ikinci kitabı yayınlayan Nurhan Işkın, okuyuculardan da tam olan kitaplarında Türk okuyucuların dilinden anlayan yaklaşımıyla beğeni kazandı. Önceki romanda seri katilin peşine düşen iki polisin hikayesiyle başlayan ve aşkla süslenen detaylarla duygusal anlar da yaşatan yazar, ikinci kitabında daha iddialı olduğu kadar, daha etkileyici bir anlatım sunuyor.

Evli ve iki çocuk annesi olan yazar, İzmir’de yaşıyor ve yaşadığı sürece üretmeye ve yazmaya devam edeceğini belirtiyor.

Kitabın Konusu

Klasik bir polisiye roman olan ama gerçekçilik temasından kopmayan roman, okuyucunun bir solukta okuyabileceği roman ilk kitabın devamı olduğu için, Aylin Hakan ile olan ilişkisini de sorgulayacak ve kendi korkuları nedeniyle bu ilişkiyle ne şekilde yüzleşeceği görülürken, Aylin geçmişin arka sokaklarından gelen olaylarla da baş etmek zorunda kalıyor.

Ayrıca Kontrol Et

Orhan Pamuk İtalya’da Şeref Doktorası Aldı

İtalya’nın köklü üniversitelerinden olan Milano Accademia di Belle Art idi Brera, Nobel ödüllü Orhan Pamuk için şeref doktorası verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.