ICBC-kredi-karti-icbc-kredi-karti
ICBC-kredi-karti-icbc-kredi-karti

ICBC Bank Kredi Kartı Çeşitleri İle Kolay ve Avantajlı Alışveriş

Kredi kartları artık hemen herkesin cüzdanında yer alıyor. Gerek nakit ihtiyacı olduğunda gerek alışveriş sırasında adeta kurtarıcı haline gelen kredi kartları farklı ve cazip özellikleri ile kullanımınıza sunulmaktadır. Müşteri taleplerine yönelik ürünler hazırlayan ICBC Bank da kredi kartı çeşitleri ile avantajlı ve keyifli alışveriş imkanı sunmaktadır. ICBC Bank kredi kartı çeşitleri hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

ICBC Bank Kredi Kartı Çeşitleri

ICBC Turkey Bonus

ICBC Bank kredi kartı çeşitlerinden olan ICBC Turkey Bonus kredi kartının üç çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; ICBC Turkey Bonus Classic, ICBC Turkey Bonus Gold, ICBC Turkey Bonus Platinum’dur. ICBC Bonus Kredi Kartı ile limitiniz dahilinde alışveriş yapabilir, yaptığınız alışverişlerden bonus puan kazanabilirsiniz. Bonus üye iş yerlerinden kazandığınız bonus puanlarınız ile yine bonus iş ortaklarında bedava alışveriş yapabilirsiniz.

ICBC Bank Bonus Kredi Kartı ile taksitli alışveriş yapılabilmektedir. Ayrıca nakit ihtiyacınız olduğunda ICBC Bank Bonus Kart dahilinde nakit çekim yapabilirsiniz. İlgili kart kapsamında yakınlarınıza ek kart tanımlatabilirsiniz. Ek kart çıkartmak istediğiniz kişide akrabalık şartı aranmamaktadır. Ek kart çıkartmak için aranan tek şart, ek kart sahibi olacak kişinin 18 yaşından büyük olmasıdır.

ICBC Turkey Bonus kredi kartı çeşitlerinden her biri bu özelliklere sahiptir. ICBC Bonus Gold ve ICBC Bonus Platinum kredi kartları ekstra özelliklere sahiptir. Bonus Gold ve Bonus Platinum kredi kartlarına sahip olarak harcamalarınıza ekstra bonus puan kazanabilir ve size özel ekstra avantajlardan faydalanabilirsiniz.

ICBC Bank Tek Kart

ICBC Tek Kart bankanın yıllık kart ücreti talep etmediği kredi kartıdır. ICBC Bank aidatsız kredi kartı Tek Kart ile keyfinizce alışveriş yapabilir, alışverişlerinizde bonus üyesi iş yerinin sunduğu standart taksit fırsatlarından faydalanabilirsiniz. ICBC Tek Kart ile yaptığınız harcamalardan kazandığınız bonuslar ile bonus üye işyerlerinden bedava alışveriş yapabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızda ICBC aidatsız kredi kartınız dahilinde nakit çekim yapabilirsiniz. Banka, Tek Kart ile güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır. ICBC Tek Kart dahilinde sanal kart ya da 3D Secure ile en güvenli şekilde harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ICBC Bank kredi kartı çeşitleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. ICBC kredi kartı başvurusu yapmak için ICBC Bank şubelerine uğrayabileceğiniz gibi, bankanın resmi internet sitesi ve telefon bankacılığı (444 00 50) kanallarını da kullanabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

İşbank Aidatsız Kredi Kartı Maximum Aidatsız Kart ve İşbank Öğrenci Kredi Kartı İş’te Üniversiteli

İş Bankası’nın sunduğu ürünler arasında müşteri taleplerine yönelik hazırladığı kredi kartı çeşitleri de bulunmaktadır. Kart …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir