Nako Örgü modelleri

Nako Örgü Modelleri

Yıllardır hiç modası geçmeyen annelerimizin emek verdiği her mevsim tenimizi saran NAKO ‘nun birbirinden güzel canlı içimizi ısıtacak örgü modelleri ile karşınızdayız.

Atkı’ dan bereye kazak ‘tan elbise ye hatta battaniyeye kadar örgünün birçok geniş yelpazesinde renkleri ve kalitesindeki yumuşaklığı bizlere hissettiren NAKO bu kışta bizlere sınırsız örgü modellerini sunuyor.

Örgü örmek bizler için adeta bir terapi gibi gelir.

Oysa örgüyü sadece ev hanımlarının yaptığı yıllarca hafızamızda yer edinmiştir.

Artık insanlar yoğun iş temposundaki stresini atmak için bile örgü örüyor ve bu bizler için hem rahatlatıcı hem de güzel bir hobi haline geliyor.

Kendini ifade etmenin en güzel yollarından biridir örgü örmek. İnsanlar örgü örerek konsantrasyonunu daha iyi kontrol edebildiğini, ruhsal ve bedensel sağlığında iyi bir etki bıraktığını savunuyor psikologlar.

Bu yüzden örgü örmek, bir nevi terapidir ve ördükçe de keyif alabildiğiniz bir uğraştır. NAKO da biz örgü severler için her geçen gün modellerinin de yenisini katmakta.

Nako Örgü modelleri
Nako Örgü modelleri

Nako örgü modelleri, örgü örmeyi seven kişiler için oldukça modern yelek, kazak, patik, atkı, eldiven, ceket, şapka, hırka, şal gibi günlük hayatta kullanabileceğiniz birçok giyecek örebilirsiniz.

Sevdikleriniz için ya da kendiniz için güzel NAKO modelleri ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Çocuklara güzel hediyeler kendi emeğiniz ile elde edebilir ve bu işleri yaparken kendinize bir uğraş yaparak zaman geçirir aynı zamanda eğlenebilirsiniz.

İsterseniz bu yaptıklarınızı internet üzerinden satarak para kazanabilirsiniz.

hakkında Resim Hocam

1984 yılında başlayan resim serüvenini 1994-1998 yılları arasında Akademik eğitimini Grafik Tasarım alanında tamamladı. Özel sektörlerde çalışmalar yapmasının ardından 2001 yılından bu yana MEB'de kadrolu öğretmenlik yapmakta. Her ne kadar Grafik Tasarım öğretmenliği yapsa da Resim Sanatına olan aşkı hiç bitmedi.

Ayrıca Kontrol Et

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi olarak, öğrenci adaylarımıza üretken, sorgulayan, araştırmacı, geçmişin bilincinde, çağın getirdikleri …

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: