Son Yazılar
odeabank-kredi-karti-urunleri-odeabank-kredi-kartlari
odeabank-kredi-karti-urunleri-odeabank-kredi-kartlari

Odeabank Kredi Kartı Ürünleri

Odeabank müşterilerine finansman hizmetlerinin yanı sıra kredi kartı ürünleri de tasarlamakta ve sunmaktadır.Aidatsız kredi kartından uçuş kredi kartına kadar pek çok kredi kartı ürünü sunan banka, müşterilerine sınırsız hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Odeabank kredi kartı ürünleri konusunda araştırma yaparak sizlere bilgi vermeyi hedefledik. Odeabank kredi kartı çeşitleri hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Odeabank kredi kartı çeşitlerinden herhangi birine sahip olabilmek için Odeabank şubelerinden, Odeabank internet ve mobil şubelerden, Odeabank resmi internet sitesinden başvuru yapılabilmektedir. Odeabank kredi kartı çeşitleri; Odeabank Bank’O Card Axess, Odeabank Bank’OAtlas Kart, Odeabank Private Card , Odeabank Bank’O Card şeklindedir.

Odeabank Kredi Kartı Ürünleri

Odeabank Bank’O Card Axess

Odeabank Bank’O Card Axess ile alış veriş ve taksitli alışveriş yapabilir bu alışverişlerinizden bol bol chip para kazanabilirsiniz. Ayrıca Odeabank Bank’O Card Axess ile avans ve nakit avans çekerek acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Odeabank Bank’O Card Axess’in de çeşitleri bulunmaktadır. Bu kredi kartları şu şekilde sıralanabilir:

–          Odeabank Bank’O Card Axess

–          Odeabank Bank’O Card Axess Gold

–          Odeabank Bank’O Card Axess Platinum

Odeabank Bank’O Card Axess kredi kartı çeşitleri ile yaptığınız alışverişlerden bol puan kazanabilir, bu puanlarla bedava alışverişinizi yapabilir ayrıca size özel fırsatlardan, kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Odeabank Bank’O Atlas Kart

Odeabank uçuş kredi kartı Bank’O Atlas Kart’tır. Odeabank Bank’O Atlas Kart ile yaptığınız harcamalar sonucunda mil kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Odeabank mil kazandıran kredi kartı Bank’OAtlas Kart aldığınızda hoş geldin hediyesi olarak 2 bin mil hediye edilmektedir. Mil kazandırmanın yanı sıra Odeabank Bank’O Atlas Kart size özel fırsatlar ve kampanyalar da sunmaktadır.

Odeabank Private Card  

Odeabank Private Card sahibi olarak size özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Klasik kredi kartı özelliklerinin yanı sıra Odeabank Private Card dahilinde ekstra seyahat avantajları, assistance ve congierge hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Odeabank Bank’O Card

Odeabank Bank’O Card yıllık ücreti olmayan kredi kartıdır. Odeabank aidatsız kredi kartı Bank’O Card ile nakit avans ve taksitli nakit avans çekerek nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.Ayrıca sevdiklerinize ek kart çıkartarak onların da rahatça alışveriş yapmasına olanak tanıyabilirsiniz. Ödemeleri asıl kart sahibi yapabilir ve harcamalarının belli bir limiti aşmasını istemediği kişilere limit koyabilir.

Ayrıca Kontrol Et

halkbank-ogrenci-kredi-karti-halkbank-aidatsiz-kredi-karti

Halkbank Aidatsız Kredi Kartı HalkCard ve Halkbank Öğrenci Kredi Kartı Parafree

Halk Bankası müşterileri özel kredi kartı ürünleri tasarlamıştır. Bu kredi kartları arasında mil kazandıran kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir