Örümcek Adam Eve Dönüş 7 Temmuzda Vizyonda

Örümcek Adam Eve Dönüş 7 Temmuzda Vizyonda

Kuşaklarca sürdürülen bir keyif haline gelen Örümcek Adam serisi bu kez de Eve Dönüş ile milyonlarca insanı beklenti içine soktu.

2014 yılında başlayan İnanılmaz Örümcek Adam serilerinin sonuncusu olan ve uzun zamandır beklenen filmde Örümcek Adam karakterini Tom Holland canlandıracak. Stan Lee senaryosu ve yapımcılığında üstlenilen filmin yönetmen koltuğunda ise Jon Watts yer alıyor.

İzleyicilerin büyük bir kısmının da olumsuz bakıp sıkıldığı Örümcek Adam serisinin son filmi olan bu film ülkemizde ve dünyada 7 Temmuz’da gösterime girecek.

Filmin Konusu

Avengers tecrübeleri sonrası Mayo teyzeyle yaşadığı eve dönen Peter, normal hayatına dönmeye çalışır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Çünkü kötülük, onu ve çevresindeki her şeyi tehdit altında alacak yeni bir kötü adam olarak gelecek Vulture, her şeyi yine başa sardıracaktır. Demir Adam ile olan arkadaşlığını ilerleten Spider Man okul hayatına alışmaya çalışırken, bir yandan da suçla savaşmayı planlamaktadır.

Bunun için Vultur’un yeni bir kötülük göndermesiyle yine kendini gösterecek ama bu sefer çevresindekiler de tehdit altında olacaktır.

Tüm Dünyayla Aynı Anda Türkiye’de Gösterimde

Tüm dünyayla aynı anda gösterime girecek olan filmde Marisa Tomei, Tony Revolori, Laura Harrier ve Zendaya da Tom Holland’a eşlik edecek.

Marvel Entertainment yapımı olan bu film John Francis Daley & Jonathan M. Goldstein imzalı bir senaryoyla izleyicilerle buluşacak. Spiderman tutkunları için Örümcek Adam Eve Dönüş iyi bir seçim olacak

Ayrıca Kontrol Et

NASA Dünya Benzeri Gezegen Buldu!

NASA Dünya Benzeri Gezegen Buldu!

Dünyadan çok uzakta olan ancak varlığı bilinen çok sayıda dünya benzeri gezegen bulunuyor. NASA Dünya’ya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir