Planetarium 14 Temmuz’da Vizyona Girecek

Planetarium 14 Temmuz’da Vizyona Girecek

Fransa Belçika yapımı olan Planetarium Les Film Velvet yapımcılığında 14 Temmuz haftasında gösterime girecek. 106 dakikalık bir yapım olan film Rebecca Zlotowski ve Robin Campillo senaryosu ve yönetmenliğinde izlenebilecek.

Drama, fantezi ve gizem kategorisinde yayınlanan film, Natalie Portman, Emmanuel Salinger, Lily-Rose Depp ve Amira Casar’ın usta oyunculuklarıyla seyredilebilecek. Film hakkında sinema ve büyü ilişkisinin nitelendirilmesi, etkileyici bir performansla oyunculuk sergileyen oyuncuların sinemanın dünyasını çok iyi anlattığı konusunda olumlu eleştiriler yapıldığı biliniyor.

Ölülerle konuşan iki kız kardeşin, tiyatro sahnesinden sinemaya geçişini büyülü bir şekilde seyredeceğimiz Planetarium filmi çok iddialı olmasa da farklı konuları ele alması dikkat çekiyor.

Planetarium Filminin Konusu

Filmin konusu, ruhlarla iletişim kurduklarına inanılan Laura ve Kate Barlow’un bu işten para kazanmak için sahne almalarını konu ediniyor. İki kardeş, dünyanın birçok bölgesinde sahne alarak, son turlarını atmaya hazırlanırken, ünlü film yapımcısı Korben tarafından keşfedilirler.

Ünü yapımcı, kardeşleri sinemaya dahil ederek, sıra dışı bir yapımın ortasına atar. Laura ise gittikçe etkilenmeye başladığı Korben’e aşık olur ve olaylar ilginç bir hal almaya başlar. 1930’ların Paris’inde geçen film, oldukça karanlık bir rolde olan Natalie Portman’ın Siyah Kuğu’dan sonraki en önemli performansı olarak değerlendiriliyor.

İstanbul Film Festivali kapsamında izlenebilen Planetarium ülkemizde birçok sinema salonunda 14 Temmuz haftasında gösterime girecek.

 

Ayrıca Kontrol Et

NASA Dünya Benzeri Gezegen Buldu!

NASA Dünya Benzeri Gezegen Buldu!

Dünyadan çok uzakta olan ancak varlığı bilinen çok sayıda dünya benzeri gezegen bulunuyor. NASA Dünya’ya …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir