qnb-finansbank-kredi-karti-qnb-finansbank-go-kart

QNB Finansbank Aidatsız Kredi Kartı ve QNB Finansbank Öğrenci Kredi Kartı

Kredi kartı çeşitleri ile hayata kolaylık katan QNB Finansbank müşterilerine özel kart hizmeti sunmaktadır. Emeklilere özel, doktor ve öğrencilere özel, yıllık kart ücreti ödemek istemeyen ya da uçuş mili kazanmak isteyen müşterilerine özel kredi kartları tasarlayan banka her müşterisinin memnuniyeti için çalışmaktadır. Bu yazı da bankanın kredi kartı çeşitlerinden olan QNB Finansbank aidatsız kredi kartı ve QNB Finansbank öğrenci kredi kartı hakkında detaylı bilgi bulunmaktadır.

QNB Finansbank Aidatsız Kredi Kartı CardFinans Fix

QNB Finansbank aidatsız kredi kartı CardFinans Fix’tir. QNB Finansbank CardFinans Fix dahilinde yıllık kart ücreti talep edilmemektedir. CardFinans Fix ile alışveriş, taksitli alışveriş yapabilir ve bu alışverişlerinizden ParaPuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız para puanlar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. QNB Finansbank yıllık kart ücreti olmayan kredi kartı dahilinde acil nakit ihtiyaçlarınızda anında nakit çekim yapabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Aidatsız kredi kartı CardFinans Fix ile “Artı Paket’e” üye olarak CardFinans dahilinde yer alan artı taksit ve para puan imkanlarından faydalanabilirsiniz. CardFinans Fix dahilinde gerçekleştirilen 50 Türk Lirası ve üzeri meblağlardaki alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilirsiniz.

QNB Finansbank Öğrenci Kredi Kartı CardFinans Go

QNB Finansbank öğrenci kredi kartı CardFinans Go’dur. CardFinans Go 18 ile 24 yaş arası gençlere özel kredi kartıdır. Alışverişlerinizde hediye puan kazanabilir, bu puanlar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. QNB Finansbank genç kredi kartı CardFinans Go dahilinde limitinizi belirleyebilirsiniz. CardFinans Go dahilinde dönem borcunuzun tamamını ödediğiniz takdirde aylım 150 Türk Lirası’na kadar nakit avans çekme fırsatı bulunmaktadır.

QNB Finansbank CardFinans Go ile kuyum, yurtdışı harcamaları, yurt dışı internet harcamaları ve taksit yasaklı sektörlerden yapılan harcamalar haricindeki alışverişlerde artı 2 taksit fırsatı bulunmaktadır. QNB Finansbank genç kredi kartı dahilinde bulunan “biri beni durdursun” servisi sayesinde belirlemiş olduğunuz limite ulaştığınızda telefonunuza bildirim gelmekte ve ne kadar harcadığınızı size haber vermektedir. Bu sayede harcamalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz. CardFinans Go dahilinde sizlere özel avantajlar bulunmaktadır. Gençlere özel eğitim ve alışveriş fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

QNB Finansbank genç kredi kartı CardFinans Go ve QNB Finansbank aidatsız kredi kartı CardFinans Fix başvurusu yapmak için bankanın şubelerine uğrayabileceğiniz gibi resmi internet sitesinden de başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

İşbank Aidatsız Kredi Kartı Maximum Aidatsız Kart ve İşbank Öğrenci Kredi Kartı İş’te Üniversiteli

İş Bankası’nın sunduğu ürünler arasında müşteri taleplerine yönelik hazırladığı kredi kartı çeşitleri de bulunmaktadır. Kart …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir