Son Yazılar

Şekerbank Aidatsız Kredi Kartı Şeker Kart ve Şekerbank Kadınlara Özel Kredi Kartı Bütçem Benim Bonus Kart

Şekerbank çok çeşitli kredi kartı ürünleri hizmete sunmaktadır. Pek çok kesime hitap eden kredi kartı çeşitleri bulunan bankanın kadınlara özel kredi kartı ve yıllık kart ücreti tahsil edilmeyen kredi kartı da bulunmaktadır. Bu yazımızda Şekerbank aidatsız kredi kartı Şeker Kart ve Şekerbank kadınlara özel kredi kartı Bütçem BenimBonus Kart hakkında detaylı bilgi bulunmaktadır.

Şekerbank aidatsız kredi kartı Şeker Kart başvurusu ve Şekerbank kadınlara özel kredi kartı Bütçem Benim Bonus Kart başvurusu bankanın resmi internet sitesinden Şekerbank internet ve mobil şubeden ayrıca da Şekerbank şubelerinden yapılabilmektedir.

Şekerbank Aidatsız Kredi Kartı Şeker Kart Özellikleri

Şekerbank yıllık kart ücreti olmayan kredi kartı Şeker Kart’tır. Şeker Kart ile alışveriş taksitli alışveriş yapabilir ihtiyaç duyduğunuzda nakit avans ya da taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Ayrıca Şekerbank aidatsız kredi kartı Şeker Kart ile yaptığınız peşin alışverişlerinizi sonradan taksitlendirme imkanı bulunmaktadır. Peşin alışverişlerinizi 12 aya varan vadeler ve yüzde 2,25 faiz oranı  ile taksitlendirebilirsiniz.  Şekerbank yıllık ücretsiz kredi karı kapsamında otomatik ve düzenli ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kira, aidat, okul taksiti vb. gibi düzenli ödemeler ve faturalarınızı otomatik ödeme talimatı ile yapabilir, bu ödemelerin takibinden kurtulabilirsiniz.

Şekerbank Kadınlara Özel Kredi Kartı Bütçem Benim Bonus Kart Özellikleri

Şekerbank hesabını bilen kadınlara özel bir kredi kartı ürünü tasarlamıştır. Şekerbank kadınlara özel kredi kartı ürünü Bütçem Benim Bonus Kart’tır. Bütçem Benim Bonus Kart dahilinde aylık harcama limitinizi kendiniz belirleyerek limit aşım gibi sıkıntılar yaşamayabilirsiniz.Bunun yanın sıra altın hesabı yatırım talimatı verebilirsiniz. Bu sayede aylık belirlediğiniz limiti aşmamak kaydı ile yatırımınızı da yapabilirsiniz.

Şekerbank Bütçem Benim Bonus Kart ile yaptığınız alışverişlerden bonus puan kazanabilir ve bu bonus puanlar ile bedava alıveriş yapabilirsiniz. Bonus program ortaklarından yaptığınız alışverişlerde ekstra bonus kazanma imkanınız bulunmaktadır. Şekerbank Bütçem Benim Bonus dahilinde fatura ve düzenli ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu sayede fatura takibi yapmanıza gerek kalmadan işlemleriniz hallolur. Şekerbank kadınlara özel kredi kartı başvurusu için banka şubelerine uğrayabilir ya da internet üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Ayrıca Kontrol Et

halkbank-ogrenci-kredi-karti-halkbank-aidatsiz-kredi-karti

Halkbank Aidatsız Kredi Kartı HalkCard ve Halkbank Öğrenci Kredi Kartı Parafree

Halk Bankası müşterileri özel kredi kartı ürünleri tasarlamıştır. Bu kredi kartları arasında mil kazandıran kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir