İş Bankası’ndan KOBİ’lere Anında Ticari Kredi

is-bankasi-kobi-aninda-kredi

İş Bankası bireysel müşterilerine yönelik finansman, mevduat ve kart ürünlerinin yanı sıra ticari müşterilerine özel de pek çok ürün tasarlamaktadır. KOBİ’lere yönelik kredili mevduat hesabı, kredi kartları, taksitli krediler, nakdi ve gayri nakdi krediler, iş yeri kredileri gibi pek çok ürün sunan İşbank esnafa daima destek olmaktadır. İşbank KOBİ kredileri dahilinde sunulan anında ticari kredi hizmeti hakkında detaylı bilgi İş Bankası’ndan KOBİ’lere anında ticari kredi başlıklı yazımızda yer almaktadır.

İş Bankası Anında Ticari Kredi Özellikleri

İşbank anında ticari kredi bankanın küçük ve orta ölçekli (KOBİ) kredileri kapsamında sunulan nakdi krediler arasında yer almaktadır. KOBİ anında ticari kredi dahilinde istediğiniz her an, 7 gün 24 saat boyunca kredi başvurunuzu yapabilir ve ihtiyaç duyduğunuz finansmanı sağlayabilirsiniz. Gece, hafta sonu, resmi tatil ya da hafta içi günler fark etmeksizin anında KOBİ kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bahse konu kredi hizmeti uyarınca belirlenen azami vade 36 aydır.

Şubeye gitmenize, sıra beklemenize gerek kalmadan başvurusunu yapabileceğiniz ve likidite sağlayabileceğiniz kredinizi kendi gelir durumunuza göre belirleyebileceğiniz ödeme planları ile 36 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Kredi geri ödemeleri aylık eşit taksitler halinde yapılabilmektedir. İş Bankası esnaf kredisi anında ticari kredi uyarınca maksimum kullanılabilecek kredi tutarı 50 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. İşbank anında ticari kredi hizmeti dahilinde uygulanan faiz oranı aylık yüzde 2,45 olarak belirtilmiştir.

İş Bankası söz konusu KOBİ kredisi kapsamında esnaf ve gerçek kişi tacir müşterileri faydalanabilmektedir. İşbank anında ticari kredi başvurusunu İş Bankası mobil ve İnternet şubesinden yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda, çok kısa bir süre içerisinde başvurunuz değerlendirilmektedir. Kredi başvurunuz olumlu sonuçlandığı an krediniz ticari hesabınıza yatmaktadır. İşbank müşterisi olmayan ya da ticari hesabı bulunmayan müşteriler yine İşbank internet şubesinden anında hesap açabilmektedirler.

İş Bankası Anında Ticari Kredi Örnek Hesaplama 20.000 TL

İşbank KOBİ anında ticari kredi hizmetinden faydalanarak 20 bin Türk Lirası finansman sağlamak isteyen müşteri aylık yüzde 2,45 faiz oranından faydalanacaktır. Kredi geri ödemelerini 24 ay vadede tamamlamak isteyen müşterin aylık taksit tutarı bin 127,23 Türk Lirası olacaktır. Bu durumda müşteri vade sonunda 27 bin 53,52 Türk Lirası ödemiş olacaktır. Ticari kredi kullanım ücreti olarak banka 250 Türk Lirası (BSMV hariç) tahsil edecektir.

Ayrıca Kontrol Et

Ziraat Katılım Bankası Taşıt Finansmanı İle Hayallerinizdeki Arabaya Sahip Olabilirsiniz!

Ziraat Katılım Bankası katılım bankacılığı alanında hizmet vermektedir. Banka İslami prensiplere uygun olarak faizsiz, kar …