Endüstri Tasarım Bölümü Daha Önce Çıkmış Sorular

endustri_tasarim_sorulari

Öncelikle bu program, Endüstri alanında üretilecek olan bir metanın hangi madde aracılığı ile ortaya çıkarılacağı, yapılan ürünün nerelerde kullanılacağını, hangi özellikleri barındıracağı gibi araştırmalar yaparak ortaya çıkaracağı iş için eğitilen insanlardır.

Bu bölümü bitirmiş olan kişiler Devlet dairelerinde, özel şirketlerde çalışabileceği gibi kendi büro ve ofislerini kurabilme şansına da sahiptirler.

İsminden de belli olacağı gibi Endüstriyel ürünlerin ortaya çıkarılması için eğitim alan kişilerin bu bölümü kazanmaları için bir takım sınavlara tabii tutulmaktadır.

Daha önce çıkmış olan soruların bir kısmını sizlerle paylaşarak fikir sahibi olmanızı sağlamak niyetinde bu yazımızı sizler için derledik.

Hayalden, derslik sırası üzerinde, çalışmakta olan vantilatörü çiziniz.

hakkında Resim Hocam

1984 yılında başlayan resim serüvenini 1994-1998 yılları arasında Akademik eğitimini Grafik Tasarım alanında tamamladı. Özel sektörlerde çalışmalar yapmasının ardından 2001 yılından bu yana MEB'de kadrolu öğretmenlik yapmakta. Her ne kadar Grafik Tasarım öğretmenliği yapsa da Resim Sanatına olan aşkı hiç bitmedi.

Ayrıca Kontrol Et

Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Özel Yetenek Sınavı

Hacettepe Üniversitesi GÜzel Sanatlar Fakültesi yetenek sınavları

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: