Son Yazılar
ozel-yetenek-sinavlari
ozel-yetenek-sinavlari

2020 Özel Yetenek Sınav Tarihleri

Öncelikle pandemi sürecinde sınavların ne şekilde uygulanacağı ile ilgili bir genelge yayınlanmadığını bildiririz.

Umarım süreç içinde Üniversitelerin sınav uygulamalarına yönelik alınacak tedbirler ve uygulama sınavlarındaki yol ve yöntemler en kısa sürede açıklanır.


Yeditepe Üniversitesi

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Özel Yetenek Sınavı Tiyatro ve Sahne Sanatları dışında tüm bölümler çizim sınavı uygulaması yapacağını ilan etti. Katılım için gerekli bilgiler linkte.


İstanbul Gelişim Üniversitesi

İstanbul Gelişim Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi bünyesinde bulunan, Grafik Tasarımı bölümüne öğrenci alımları için başvurular başlamıştır.

Katılım için gerekli bilgiler linktedir.


Yıldız Teknik Üniversitesi

Özel yetenek sınavları, COVID-19 salgını nedeniyle, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılında çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirilecektir. Başvurular da aynı şekilde, … Sayfaya Git


Bursa Uludağ Üniversitesi

İki bölümde eğitim öğretime devam eden Uludağ Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sınav Takvimi Yayınlanmıştır. Sayfaya Git


Sakarya Üniversitesi

Sakarya Üniversitesi SANAT, TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ Özel Yetenek Sınav Takvimini Yayınlamıştır. Yazı İçin Sayfaya Git.


Trakya Üniversitesi

2020-2021 Eğitim Öğretim yılı Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Özel Yetenek Sınavı ile ilgili detaylı için sayfa git.


Hacettepe Üniversitesi

Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Ağustos ayında yapacağı özel yetenek sınav tarihlerini ilan etmiştir. Fakültenin sitesinden online olarak kayıt sayfasına yönlendirilecek öğrenciler buradan sınav giriş başvurusunu gerçekleştireceklerdir. Sınav Yönetmeliğine gitmek için linki Tıklayın.


Dokuz Eylül Üniversitesi

Bünyesinde Bir eğitim fakültesi, devlet konservatuvarı, güzel sanatlar fakültesi ve spor akademisi barındıran Dokuz Eylül Üniversitesi 2020-2021 Eğitim Öğretim yılları için yapılacak Yetenek Sınav Tarihlerini açıkladı. Sayfaya Git.


Antalya Üniversitesi

Antalya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi 2020 Özel Yetenek Sınavı’nda bu yıla özgü olmak üzere bir kereye mahsus TYT sınav puanına göre öğrenci alacak. Sayfaya Git.


Güzel Sanatlara Hazırlık

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Resim, Heykel, Seramik ve Cam Tasarımı, Tekstil ve Moda Tasarımı, Geleneksel Türk Sanatları, Sahne Dekorları Kostumü. Bölümleri için sınav tarihleri 7 Eylül 2020 tarihinde internet sitesinden ilan edilecek. Sayfaya git.

hakkında Resim Hocam

1984 yılında başlayan resim serüvenini 1994-1998 yılları arasında Akademik eğitimini Grafik Tasarım alanında tamamladı. Özel sektörlerde çalışmalar yapmasının ardından 2001 yılından bu yana MEB'de kadrolu öğretmenlik yapmakta. Her ne kadar Grafik Tasarım öğretmenliği yapsa da Resim Sanatına olan aşkı hiç bitmedi.

Ayrıca Kontrol Et

Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Özel Yetenek Sınavı

Hacettepe Üniversitesi GÜzel Sanatlar Fakültesi yetenek sınavları

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: