Yapı Kredi Genç Kredi Kartı Play Kart! Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı World Eko Kart

yapi-kredi-genc-kredi-karti-yapi-kredi-aidatsiz-kredi-karti

Yapı Kredi kredi kartı çeşitleri dahilinde pek çok farklı ürün sunmaktadır. Yapı Kredi uçuş kartı, Yapı Kredi ekstra puan veren alışveriş tutkunlarına özel kredi kartı, Opet ile puan kazandıran kredi kartı, Koç’lulara özel kredi kartı, bankanın sunduğu pek çok kart ürününden birkaçıdır. Yapı Kredi yıllık kart ücreti olmayan kredi kartı ve Yapı Kredi öğrencilere kredi kartı hakkında bilgiyi Yapı kredi genç kredi kartı Play Kart! Yapı Kredi aidatsız kredi kartı World Eko Kart başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Öğrenci Kredi Kartı Play Kart Özellikleri!

Yapı Kredi’nin gençlere sunduğu bir hizmet olan Play Kart dahilinde Worl üye yerlerinden yapılan alışverişlerde puan kazanabilir, kazandığınız bu puanlarla bedava alışveriş yapabilirsiniz. Yapı Kredi Play Kart temassız özelliğe sahip bir kredi kartıdır. 90 Türk Lirası altındaki alışverişlerinizi Yapı Kredi Play Kart ile şifresiz ve temassız bir şekilde ödeyebilirsiniz. Banka bahse konu kredi kartı kapsamında yıllık kart ücreti talep etmemektedir. Öğrencilere özel bu kredi kartına öğrenci belgeniz ve kimliğinizle başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi genç kredi Kartı Play Kart ile acil nakit ihtiyaçlarında nakit avans çekilebilmektedir. Yapı Kredi Play kart ile taksitli alışveriş yapabilir, size özel taksit fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Play Kart ile yapılan peşin alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilir ve taksit ve erteleme olanağından faydalanarak harcamalarınızı 3 aya kadar erteleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı World Eko Kart Özellileri

Yapı Kredi World Eko Kart dahilinde banka kart aidatı tahsil etmemektedir. Yıllık kart ücreti ödemeden fırsatlarından faydalanabileceğiniz World Eko Kart ile alışveriş ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Yapı Kredi World Eko Kart dahilinde World üye iş yerlerinden yaptığınız harcamalarınızda standart taksit uygulamalarından faydalanabilir, puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız World puanlarla bedava alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yapı Kredi World Eko Kart ile nakit ihtiyacınızı karşılama için nakit avans çekebilirsiniz. Ayrıca banka taksitli nakit avans çekme imkanı da sunmaktadır. Taksitli nakit avans çekerek 12 aya kadar olan vadelerde geri ödeyebilirsiniz. Yapı Kredi World Eko Kart başvurusunu bankanın şubelerinden yapabileceğiniz gibi Yapı Kredi resmi internet sitesinden de yapabilirsiniz.

Ayrıca Kontrol Et

halkbank-ogrenci-kredi-karti-halkbank-aidatsiz-kredi-karti

Halkbank Aidatsız Kredi Kartı HalkCard ve Halkbank Öğrenci Kredi Kartı Parafree

Halk Bankası müşterileri özel kredi kartı ürünleri tasarlamıştır. Bu kredi kartları arasında mil kazandıran kredi …