Angelina Jolie En İyi Filmleri

Dünyaca ünlü güzel yıldız Angelina Jolie en iyi filmleri denildiğinde karşımıza çıkan filmler ve konuları hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

En İyi Filmi Sahtekar

Tüm dünyanın kabul ettiği en iyi filmi kuşku yok ki, Sahtekar. Başrollerini John Malkovich ile paylaştığı filmin yönetmenliğini ise, Clint Eastwood yapmıştır.

Gerçek oğlunu bulmaya çalışan bir annenin bu sırada çekmiş olduğu sıkıntıların anlatıldığı film, gişe rekorları kırmıştır. Gerçek bir hikayeden alıntıdır.

Eşiyle Birlikte 2. Sırada

Angelina Jolie filmleri elbette çok ünlüdür. Çok iyi filmlere imza atmış olmasına rağmen, ikinci sırada kuşku yok ki, Mr. & Mrs. Smith filmi vardır. Brad Pitt ile birlikte, başrollerini paylaşmış olduğu filmde, gerek kendi oyunculuğu gerek konusu gerekse gişe başarısıyla çok konuşulmuştur.

Konusu gereği iki kiralık katil olan çift, birbirlerine sıradan bir çiftmiş gibi davransa da, gerçekler sonradan gün yüzüne çıkacaktır. Harika aksiyon sahneleriyle tam bir klasik olacak film.

En iyi 3. filmi denildiğinde, Angelina Jolie en beğenilen filmleri arasında Kemik Koleksiyoncusu gelmektedir. Bu filmde ise, Denzel Washington ile başrolleri paylaşmıştır.

Bir Çok Filmi Var

Angelina Jolie bildiğiniz gibi Hollywood’un aranan yüzlerinden ve bir çok filmi var.

Bu ilk 3 filmden sonra ise, sırasıyla Aklım Karıştı, Ajan Salt, Aranıyor, Lara Craft: Tomb Raider, Günahkar, Güçlü Bir Yürek, Captain Sky ve Yarının Dünyası en beğenilen 10 filmi arasında sayılmaktadır.

Ciddi gişe başarılarının yanı sıra, Aklım Karıştı filminde, en iyi yardımcı kadın oyuncu Oscar’ını almıştır.

Ayrıca Kontrol Et

3 Nesil (3 Generations)

3 Nesil (3 Generations) Oldukça farklı bir film izlemek isteyenler için harika bir seçim olacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.