Merhabalar

Arkadaşlar merhabalar sitemize hoş geldiniz.

resimhocam.com

Web sitemizin amacı resim çizimini merak eden eğitim almak isteyip de kursa gidemeyen yada evinde resim eğitimi almak isteyen herkese gönülden destek olmak.

Bu eğitimlerin hepsi dışarıda paralı olan eğitimlerdir ama biz bunu sizler için ücretsiz olarak paylaşacağız.Sizlerden istediğimiz tek şey insanlara web sitemizi, videolarımızı  eğitimlerimizi facebook Tweeter instagram bunun gibi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşım yapmanız uye yada youtube kanalıma abone olmanız…

Bunları yapalım ki sanat herkese ulaşsın günümüz dünyasında savaşları durdurmanın tek yolu eğitim ve sanattır arkadaşlar. Lütfen telefonlarınızdan savaş oyunu oynamak yerine küçük bir karikatür çizin 🙂 saygılarımla.

hakkında Resim Hocam

1984 yılında başlayan resim serüvenini 1994-1998 yılları arasında Akademik eğitimini Grafik Tasarım alanında tamamladı. Özel sektörlerde çalışmalar yapmasının ardından 2001 yılından bu yana MEB'de kadrolu öğretmenlik yapmakta. Her ne kadar Grafik Tasarım öğretmenliği yapsa da Resim Sanatına olan aşkı hiç bitmedi.

Ayrıca Kontrol Et

Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Güzel Sanatlara Hazırlık Kursları

  GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ YETENEK SINAVLARI ÖN HAZIRLIK PROGRAMI Programda üniversitelerin güzel sanatlar fakültelerinin bölümlerinde …

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: