Son Yazılar

Hayvan Resmi Nasıl Çizilir?

Web sitemizin amacı resimlere karşı ilgisi olan kişilere en iyi şekilde resim çizmeleri konusunda detay ve teknik bilgiler sunmaktır.

Bu süreçte bazı tekniklerle bazı çizim ya da canlıları çizmeniz için sizlere özel olarak açtığımız bu sitemizde yine sizlere özel hayvan resimlerinin de çizilmesini öğrenmeniz mümkündür.

Ne zaman canınız sıkıldığında sitemizi ziyaret ederek bir nesneyi kağıt üzerinde ortaya çıkarmanız mümkün olacaktır.

Bu sefer konumuzun ismi evde hayvan resmi nasıl çizilir olacak.

İstediğiniz hayvan resmini çok kısa sürede çizmenin mümkündür. İster filleri, köpekleri, balıkları, çizgi film karakterlerini hangisini isterseniz sitemizde nasıl çizileceği konusunda geniş bilgiye yer verilmektedir. 

Şimdi sırasıyla birkaç hayvanın nasıl çizildiğini resimlerle sizlere gösterelim.

6 Adımda Kaplumbağa Çizmek

kaplumbaga-cizmek

Alt kısımdaki resmi inceleyerek sadece 6 adımda kaplumbağa çizebilirsiniz.

Evde Köpek Çizmek

evde-kopek-cizmek

Sadece bir nokta ile işe başlamak yeterli oluyor. Gerisi ise resimlere bakarak oval ve yuvarlak çizgilerle oluşumunu izlemek sadece size kalmış bir detay olarak bilinecek.

Panda Nasıl Çizilir?

panda-cizmek

Panda sevimli bir hayvan olarak bilinmektedir. Panda çizmekte sizi bir o kadar sevimli hale getirebilir. Sevimli pandaları çizmek sizin de o an sevimli olmanıza katkısı olacaktır. İşte detaylar.

Tavuk Nasıl Çizilir?

tavuk-cizmek

Tavuk çizmek kolay bir şey değildir. Ancak size verdiğimiz teknik bilgilerle çok kısa sürede tavuk çizme işini tamamlayabilirsiniz.

hakkında Resim Hocam

1984 yılında başlayan resim serüvenini 1994-1998 yılları arasında Akademik eğitimini Grafik Tasarım alanında tamamladı. Özel sektörlerde çalışmalar yapmasının ardından 2001 yılından bu yana MEB'de kadrolu öğretmenlik yapmakta. Her ne kadar Grafik Tasarım öğretmenliği yapsa da Resim Sanatına olan aşkı hiç bitmedi.

Ayrıca Kontrol Et

kolaj nedir nasıl yapılır

Kolaj ve Kolaj Yapma Sanatı

Kolaj ve Kolaj Yapma Sanatı Son zamanlarda popülerleşen ve neredeyse herkes tarafından uygulanmaya başlanan kolajın …

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: